Procházíte: Hlavní stránka > Profil CA

Profil CA


Vážení přátelé,


naše cestovní agentura Eurotravelnet pro Vás připravila širokou nabídku ubytovacích zařízení hotely, motely, penziony, apartmány, chaty a chalupy, atd., které je možné objednat na základě On-line rezervace. Uvedená nabídka je pravidelně doplňována a obměňována, aby byla stále aktuální.


Jsme potěšeni, že jste se rozhodli věnovat pozornost naší nabídce a věříme, že na stránkách cestovní agentury Eurotravelnet si dokáže vybrat každý návštěvník, ať již se jedná o příznivce horské turistiky, vodních sportů, cykloturistiky, či o ty z Vás, kteří dávají přednost teplým vodám termálních pramenů, i ti co hledají klid a pohodu v některých z uvedených lázní. Jednotlivé pobyty jsou vhodné jak pro jednotlivce, rodiny tak i pro skupiny přátel.


Větší část nabídky je zajišťována přímo naší agenturou na základě smluv z přímými poskytovateli služeb, zároveň zajišťujeme plný servis našim partnerským CK, které využívají našeho servisu jenž poskytujeme. Nabízené zájezdy organizujeme ve spolupráci s CK Croatia Travel s.r.o., Tatra-travel s.r.o, Gábatour, Ideal-Tour Praha, s.r.o., Prive tour s.r.o., Geops, s.r.o., Ludor, s.r.o. a tyto CK splňují veškeré zákonné náležitosti potřebné pro organizování pobytů či zájezdů uvedených v této nabídce.

Vyhledávání zájezdů

Tipy pro Vás